Autor: Jaroslav Holeček

Název: Cesta

Rozměry: 50 x 61 cm

Technika: olej - plátno

Signováno: vpravo dole, J. Holeček

Stav: viz foto, rámováno pod sklem

Vyvolávací cena:
3 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Holeček Jaroslav (1902 - 1953)