Autor: Jaroslav Jareš

Název: Mladá matka

Datace: rok 1933

Rozměry: 92 x 74 cm

Technika: olej, plátno

Signováno: vlevo dole

Stav: viz foto, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen

Vyvolávací cena:
3 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Jareš Jaroslav (1886 - 1967)

Jareš Jaroslav (1886 - 1967)

Jareš Jaroslav (1886 - 1967)

Jareš Jaroslav (1886 - 1967)

Jareš Jaroslav (1886 - 1967)

Jareš Jaroslav (1886 - 1967)

Jareš Jaroslav (1886 - 1967)