Autor: Panuška Jaroslav ml.

Název: Cesta vesnicí

Rozměry: 18,5 x 32 cm

Technika: pastel - papír

Signováno: Vlevo dole - Panuška Jar.

Stav: viz foto, rámováno pod sklem

Vyvolávací cena:
1 200 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Jaroslav Panuška mladší (1872 - 1958)