Autor: Votruba Jaroslav

Název: Mlýn

Rozměry: 28,5 x 42 cm

Technika: kolorovaná litografie

Signováno: vpravo dole - Jaroslva Votruba

Stav: viz foto, rámováno pod sklem

Vyvolávací cena:
500 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Jaroslav Votruba (1889-1971)

Jaroslav Votruba (1889-1971)

Jaroslav Votruba (1889-1971)

Jaroslav Votruba (1889-1971)

Jaroslav Votruba (1889-1971)

Jaroslav Votruba (1889-1971)