Autor: Josef Kriesten (1818 - 1887)
Název díla: Romantická krajina
Datace: rok 1854
Rozměry: 36 x 50 cm
Technika: olej na plechu
Signováno: na rubu Jos: Kriesten pinx: 1854
Stav: viz, foto, rámováno

Vyvolávací cena:
28 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Josef Kriesten (1818 - 1887)

Josef Kriesten (1818 - 1887)

Josef Kriesten (1818 - 1887)

Josef Kriesten (1818 - 1887)

Josef Kriesten (1818 - 1887)

Josef Kriesten (1818 - 1887)