Německo, Königliche Porzellan-Manufaktur, 1. polovina 19. století, bílý glazovaný porcelán, ručně malovaný, značeno modrou podglazurní značkou (žezlo), rozměry šálku 4,6 x 7,5 x 10 cm, průměr podšálku 13 cm.

Vyvolávací cena:
12 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

K.P.M. Berlín – šálek s podšálkem