Autor: Karel Šimůnek

Název díla: Hudební scéna
Rozměry: 44 x 29,5 cm
Technika: Akvarel - papír
Signováno: V pravo dole, K.Šimůnek
Stav: viz. foto, rámováno

Vyvolávací cena:
3 400 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Karel Šimůnek (1869 – 1942)

Karel Šimůnek (1869 – 1942)

Karel Šimůnek (1869 – 1942)

Karel Šimůnek (1869 – 1942)

Karel Šimůnek (1869 – 1942)

Karel Šimůnek (1869 – 1942)