Žena s kytarou, rok 2016, olej na malířské lepence, rozměry malby 60 x 40 cm, signováno a datováno vpravo dole Kristián Kodet 2016, rámováno.

Dílo získáno přímo od autora.

Vyvolávací cena:
40 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Kodet Kristian (1948)

Kodet Kristian (1948)

Kodet Kristian (1948)

Kodet Kristian (1948)

Kodet Kristian (1948)

Kodet Kristian (1948)