Hráč na harfu, rok 1976, suchá jehla na papíře, rozměry 32 x 43 cm, signováno a datováno dole uprostřed V. Komárek 76, vlevo dole číslování 27/60, paspartováno, zaskleno.

Vyvolávací cena:
2 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Komárek Vladimír (1928-2002)

Komárek Vladimír (1928-2002)

Komárek Vladimír (1928-2002)

Komárek Vladimír (1928-2002)

Komárek Vladimír (1928-2002)

Komárek Vladimír (1928-2002)

Komárek Vladimír (1928-2002)