Autor: Josef Koudelka

Název: Kytice

Rozměry: 80 x 70 cm

Technika: olej - plátno

Signováno: vpravo dole, J. Koudelka

Stav: viz foto, rámováno

Vyvolávací cena:
4 500 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Koudelka Josef (1877 - 1960)