Autor: Stanislav Krátký

Název: Zahrada

Rozměry: 39 x 65 cm

Datace: 1970

Technika: olej - překližka

Signováno: vpravo dole, S. Krátký 70

Stav: viz foto, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Krátký Stanislav (1914 - 2001)