Autor: Lev Šimák

Název díla: Cesta

Rozměr: 45 x 37 cm

Technika: olej, karton

Signováno: vpravo dole Lev 29

Stav: viz foto, rámováno

Vyvolávací cena:
25 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Lev Šimák (1896 - 1989)

Lev Šimák (1896 - 1989)

Lev Šimák (1896 - 1989)

Lev Šimák (1896 - 1989)

Lev Šimák (1896 - 1989)

Lev Šimák (1896 - 1989)