Dámská společnost, olej na plátně, rozměry malby 100,5 x 101 cm, signováno vlevo dole Jos. Loukota, původní blondelový rám.

Vyvolávací cena:
60 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Loukota Josef (1879-1967)

Loukota Josef (1879-1967)

Loukota Josef (1879-1967)

Loukota Josef (1879-1967)

Loukota Josef (1879-1967)

Loukota Josef (1879-1967)