Autor: Karel Müller (1899- 1977)
Název díla: Odklad na neurčito
Rozměry: 9,5 x 10,5 cm
Technika: dřevoryt
Signováno: vpravo dole
Stav: viz foto, nerámováno – volný list

Vyvolávací cena:
150 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Müller Karel (1899- 1977)

Müller Karel (1899- 1977)

Müller Karel (1899- 1977)

Müller Karel (1899- 1977)

Müller Karel (1899- 1977)