Autor: Jindřich Mahelka
Název díla: Přívoz na Berounce
Rozměry: 11 x 14,7 cm
Technika: lept
Signováno: vpravo dole
Stav: viz foto, nerámováno – volný list

Vyvolávací cena:
150 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Mahelka Jindřich

Mahelka Jindřich

Mahelka Jindřich

Mahelka Jindřich

Mahelka Jindřich