Autor: Václav Mašek (1893 – 1973)
Název díla: Husita – ilustrace k Nerudovým Zpěvům pátečním
Rozměry: 27,2 x 20,4 cm
Technika: dřevoryt
Signováno a datováno: vpravo dole
Stav: viz foto, nerámováno – volný list

Vyvolávací cena:
200 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Mašek Václav (1893 – 1973)

Mašek Václav (1893 – 1973)

Mašek Václav (1893 – 1973)

Mašek Václav (1893 – 1973)