Německo, Jena, okolo roku 1890, mosazný mikroskop s příslušenstvím a původní mahagonovou bednou, značeno Carl Zeiss Jena No 16796, původní stav – mírně poškozeno, rozměry mikroskopu 31 x 9,5 x 14 cm, rozměry bedny 38,5 x 18,5 x 21 cm.

Vyvolávací cena:
9 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Mikroskop Carl Zeiss Jena

Mikroskop Carl Zeiss Jena

Mikroskop Carl Zeiss Jena

Mikroskop Carl Zeiss Jena

Mikroskop Carl Zeiss Jena

Mikroskop Carl Zeiss Jena

Mikroskop Carl Zeiss Jena

Mikroskop Carl Zeiss Jena

Mikroskop Carl Zeiss Jena

Mikroskop Carl Zeiss Jena

Mikroskop Carl Zeiss Jena

Mikroskop Carl Zeiss Jena

Mikroskop Carl Zeiss Jena