Autor: Zdeněk Nemastil

Název: Zimní potok

Rozměry: 48 x 68 cm

Technika: olej, karton

Signováno: vpravo dole Nemastil Zd.

Stav: viz foto, rámováno

Vyvolávací cena:
3 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Nemastil Zdeněk (1879 - 1942)

Nemastil Zdeněk (1879 - 1942)

Nemastil Zdeněk (1879 - 1942)

Nemastil Zdeněk (1879 - 1942)

Nemastil Zdeněk (1879 - 1942)

Nemastil Zdeněk (1879 - 1942)