Reklamní plakát, rok 1943, značeno Průmyslová tiskárna Praha, volně loženo, poškozeno, celkové rozměry 94,5 x 62 cm.

Vyvolávací cena:
600 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Plakát - František Viktor Mokrý