Reklamní plakát, značeno Staněk Nusle, spec. plakáty, volně loženo, poškozeno, celkové rozměry 89 x 43 cm.

Vyvolávací cena:
700 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Plakát Komediant – Nové divadlo