Reklamní plakát, rok 1937, návrh Ruda Kubíček, značeno J. Polášek a Spol. Holešov, volně loženo, poškozeno, celkové rozměry 95 x 62 cm.

Vyvolávací cena:
700 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Plakát – Výstava Slovácka 1937