Německo, počátek 20. století, značeno Sitzendorf, porcelánové hodiny s alegorií ročních období, bílý porcelán, barevně kolorováno, plastická florální a figurální výzdoba, hodinový stroj s 8-denním chodem, pérový pohon, stroj v chodu, celkové rozměry 36 x 22 x 15 cm.

Vyvolávací cena:
50 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Porcelánové hodiny - Sitzendorf