Německo, Meissen, 1. třetina 20. století, značeno modrou podglazurní značkou Meissen, bílý porcelán barevně malovaný, glazovaný, plastická florální a figurální výzdoba, malovaná miniatura, hodinový stroj značený Lenzkirch, pérový pohon, 1/2 bití na zvoneček, stroj v chodu, celkové rozměry 34 x 23 x 14 cm.

Vyvolávací cena:
80 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Porcelánové stolní hodiny Meissen