Interiér kostela, olej na překližce, rozměry malby 110 x 74 cm, signováno vpravo dole Jaro Procházka, na rubu razítko Minerva, Praha I., Národní tř. 23, původní blondelový rám.

Vyvolávací cena:
50 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Procházka Jaro (1886-1949)

Procházka Jaro (1886-1949)

Procházka Jaro (1886-1949)

Procházka Jaro (1886-1949)

Procházka Jaro (1886-1949)

Procházka Jaro (1886-1949)

Procházka Jaro (1886-1949)