Autor: Kupka R.

Název: Na vesnici

Rozměry: 66 x 87 cm

Technika: olej - plátno

Signováno: vlevo dole - R. Kupka

Stav: viz foto, rámováno

Vyvolávací cena:
4 500 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

R. Kupka

R. Kupka

R. Kupka

R. Kupka

R. Kupka

R. Kupka