Československo, zlatá medaile Řádu bílého lva, civilní skupina, zlacené stříbro, neznačeno, nepuncováno, originální stuha.

Vyvolávací cena:
15 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Řád Bílého lva

Řád Bílého lva

Řád Bílého lva

Řád Bílého lva

Řád Bílého lva

Řád Bílého lva