Autor: Jan Rambousek (1895 – 1976)

Název díla: Jaro generace

Rozměry: 13 x 9,5 cm

Technika: dřevoryt

Signováno: vpravo dole

Stav: viz foto, nerámováno – volný list

Vyvolávací cena:
150 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Rambousek Jan (1895 – 1976)

Rambousek Jan (1895 – 1976)

Rambousek Jan (1895 – 1976)

Rambousek Jan (1895 – 1976)