Autor: Jan Richter ml.

Název: Beskydské údolí

Rozměry: 40 x 34,5 cm

Technika: kolorovaná litografie

Signováno: vpravo dole, JR

Stav: viz foto, rámováno pod sklem

Vyvolávací cena:
500 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Richter Jan ml. (1906 - 1962)

Richter Jan ml. (1906 - 1962)

Richter Jan ml. (1906 - 1962)

Richter Jan ml. (1906 - 1962)

Richter Jan ml. (1906 - 1962)

Richter Jan ml. (1906 - 1962)