Autor: Sedláček Jan

Název: Krajina s vlčími máky

Rozměry: 84 x 101,5 cm

Technika: Olej na plátně

Signováno: Vlevo dole

Stav: viz. foto, rámováno

Vyvolávací cena:
2 500 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Sedláček Jan (1925-1996)

Sedláček Jan (1925-1996)

Sedláček Jan (1925-1996)

Sedláček Jan (1925-1996)

Sedláček Jan (1925-1996)

Sedláček Jan (1925-1996)

Sedláček Jan (1925-1996)