Čechy, Slavkov, okolo poloviny 19. století, porcelán ručně malovaný a zlacený, malba s motivem květin, značeno vtlačenou značkou S a čísly, částečně setřelé zlacení, rozměry šálku 7 x 13 x 12 cm, průměr podšálku 17,5 cm.

Vyvolávací cena:
8 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Slavkov – šálek s podšálkem

Slavkov – šálek s podšálkem

Slavkov – šálek s podšálkem

Slavkov – šálek s podšálkem

Slavkov – šálek s podšálkem

Slavkov – šálek s podšálkem

Slavkov – šálek s podšálkem

Slavkov – šálek s podšálkem

Slavkov – šálek s podšálkem

Slavkov – šálek s podšálkem

Slavkov – šálek s podšálkem

Slavkov – šálek s podšálkem

Slavkov – šálek s podšálkem