Čechy, Slavkov, 20. až 30. léta 19. století, porcelán ručně malovaný a zlacený, malba s motivem růží, značeno modrou podglazurní slavkovskou značkou S a malovaným číslem 273, rozměry šálku 9,5 x 11 x 8,3 cm, průměr podšálku 14,5 cm.

Vyvolávací cena:
8 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Slavkov – šálek s podšálkem

Slavkov – šálek s podšálkem

Slavkov – šálek s podšálkem

Slavkov – šálek s podšálkem

Slavkov – šálek s podšálkem

Slavkov – šálek s podšálkem

Slavkov – šálek s podšálkem

Slavkov – šálek s podšálkem

Slavkov – šálek s podšálkem

Slavkov – šálek s podšálkem

Slavkov – šálek s podšálkem

Slavkov – šálek s podšálkem

Slavkov – šálek s podšálkem