Autor: Kapel Štěch (1908 – 1982)

Název díla: Hluboká

Rozměry: 22 x16 cm

Technika: dřevoryt

Signováno: vpravo dole

Stav: viz foto, nerámováno – volný list

Vyvolávací cena:
150 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Štěch Karel (1908 – 1982)

Štěch Karel (1908 – 1982)

Štěch Karel (1908 – 1982)

Štěch Karel (1908 – 1982)