Autor: Karel Štika (1898 – 1975)
Název díla: Nepokořená země - Kniha z řeckých povídek
Rozměry: 16,5 x 10,4 cm
Technika: dřevoryt
Signováno: vpravo dole
Stav: viz foto, nerámováno – volný list

Vyvolávací cena:
400 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Štika Karel (1898 – 1975)

Štika Karel (1898 – 1975)

Štika Karel (1898 – 1975)

Štika Karel (1898 – 1975)