Jarní krajina, olej na kartonu, rozměry malby 21 x 29,5 cm, signováno vlevo dole J. Štolovský, na rubu pozůstalostní razítko, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena:
9 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Štolovský Josef (1879-1936)

Štolovský Josef (1879-1936)

Štolovský Josef (1879-1936)

Štolovský Josef (1879-1936)

Štolovský Josef (1879-1936)

Štolovský Josef (1879-1936)

Štolovský Josef (1879-1936)