Autor: Jaroslav Šváb (1906 – 1999)
Název díla: Růžová ulice v Táboře
Rozměry: 9,7 x 14 cm
Technika: lept
Signováno: vpravo dole
Stav: viz foto, nerámováno – volný list

Vyvolávací cena:
250 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Šváb Jaroslav (1906 – 1999)

Šváb Jaroslav (1906 – 1999)

Šváb Jaroslav (1906 – 1999)

Šváb Jaroslav (1906 – 1999)

Šváb Jaroslav (1906 – 1999)