Autor: Václav Švarc

Název díla: Portrét sedící dámy

Datace: r. 1918

Rozměry: 55 x 35 cm

Technika: olej na plátně

Signováno: vpravo dole

Stav: viz foto, mírně poškozeno, rámováno

Vyvolávací cena:
7 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Švarc Václav (1886 - 1956)

Švarc Václav (1886 - 1956)

Švarc Václav (1886 - 1956)

Švarc Václav (1886 - 1956)

Švarc Václav (1886 - 1956)

Švarc Václav (1886 - 1956)