Autor: Karel Svolinský

Název díla: Ptáček

Datace: rok 1982

Rozměry: 10 x 9 cm

Technika: akvarel na papíře

Signováno: dole uprostřed

Stav: viz foto, mírně poškozeno, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
2 800 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Svolinský Karel (1896 - 1986)

Svolinský Karel (1896 - 1986)

Svolinský Karel (1896 - 1986)

Svolinský Karel (1896 - 1986)

Svolinský Karel (1896 - 1986)

Svolinský Karel (1896 - 1986)