Autor: Karel Svolinský

Název díla: Váza s lučním kvítím

Datace: r. 1957

Rozměry: 18,5 x 11,5 cm

Technika: akvarel na papíře

Signováno: vlevo dole

Stav: viz foto, mírně poškozeno, paspartováno, rámováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
3 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Svolinský Karel (1896 - 1986)

Svolinský Karel (1896 - 1986)

Svolinský Karel (1896 - 1986)

Svolinský Karel (1896 - 1986)

Svolinský Karel (1896 - 1986)

Svolinský Karel (1896 - 1986)