Autor: Jan Trampota

Název díla: Žena se psem

Datace: r. 1915

Rozměry: 16 x 13 cm

Technika: olej na kartonu

Signováno: vpravo dole

Stav: viz foto, mírně poškozeno, rámováno

Vyvolávací cena:
5 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Trampota Jan (1889 - 1942)

Trampota Jan (1889 - 1942)

Trampota Jan (1889 - 1942)

Trampota Jan (1889 - 1942)

Trampota Jan (1889 - 1942)

Trampota Jan (1889 - 1942)

Trampota Jan (1889 - 1942)

Trampota Jan (1889 - 1942)