Autor: Ulšmíd Václav F.

Název: Muka v polích

Datace: 1951

Rozměry: 33 x 43 cm

Technika: Olej na kartónu

Signováno: Vpravo dole

Stav: viz. foto, rámováno

Vyvolávací cena:
10 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Ulšmíd Václav F. (1903-1985)

Ulšmíd Václav F. (1903-1985)

Ulšmíd Václav F. (1903-1985)

Ulšmíd Václav F. (1903-1985)

Ulšmíd Václav F. (1903-1985)

Ulšmíd Václav F. (1903-1985)

Ulšmíd Václav F. (1903-1985)