Dostaveníčko, 20. až 30. léta 20. století, olej na překližce, rozměry malby 79 x 88,5 cm, signováno vpravo dole Vacátko, původní blondelový rám.

Provenience: současný majitel tento obraz získal z rodiny autora.

Vyvolávací cena:
75 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Vacátko Ludvík (1873-1956)

Vacátko Ludvík (1873-1956)

Vacátko Ludvík (1873-1956)

Vacátko Ludvík (1873-1956)

Vacátko Ludvík (1873-1956)

Vacátko Ludvík (1873-1956)

Vacátko Ludvík (1873-1956)