Skleněná váza ze skláren Kamenický Šenov.

Zdobená zlatým florálním motivem.

Rozměry: 19 x 13 cm

Datace: 1. polovina 20. století

Stav: viz foto, nepoškozeno

Vyvolávací cena:
1 600 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Váza - Kamenický Šenov

Váza - Kamenický Šenov

Váza - Kamenický Šenov

Váza - Kamenický Šenov

Váza - Kamenický Šenov

Váza - Kamenický Šenov

Váza - Kamenický Šenov

Váza - Kamenický Šenov