Autor: Božena Vohánková

Název díla: Baletka

Rozměry: 52 x 43 cm

Technika: olej - plátno

Signováno: vpravo dole

Stav: viz. foto, rámováno

Vyvolávací cena:
9 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Vohánková Božena (1881 - 1957)