Autor: Jaroslav Votruba

Název: Břízy

Rozměry: 49 x 69 cm

Technika: olej, karton

Signováno: vlevo dole

Stav: viz foto, rámováno

Datace: 1925

Vyvolávací cena:
6 800 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Votruba Jaroslav (1889-1971)

Votruba Jaroslav (1889-1971)

Votruba Jaroslav (1889-1971)

Votruba Jaroslav (1889-1971)

Votruba Jaroslav (1889-1971)

Votruba Jaroslav (1889-1971)