Autor: Jaroslav Votruba

Název: Podvečerní mlýn na Hané

Rozměry: 40 x 47 cm

Technika: kolorovaná litografie

Signováno: vpravo dole, Jaroslav Votruba 1934

Stav: viz foto, rámováno pod sklem

Vyvolávací cena:
500 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Votruba Jaroslav  (1889 - 1971)