Bibliofilie od Ilja Hurníka: Ještě není zle, obsahuje tři lepty od Adolfa Borna, rok 1998, celkové rozměry 21 x 15,5 cm, lepty signovány dole uprostřed A Born, velikost leptů 14,5 x 9,5 cm, vydalo nakladatelství Bonaventura v Praze roku 1998 v nákladu dvě stě číslovaných výtisků, tento výtisk je označen číslem 129/200, vytištěno na ručním papíru firmy Král z Předklášteří, 52 stran, velmi dobrý stav, viz foto, nepatrně poškozeno.

19.11.2022 17:00

Adolf Born (1930 - 2016): tři lepty