Barevné linie - PF 1998, rok 1998, tempera na papíře, signováno vpravo dole A. Klimo rozměry výřezu malby 21 x 14,5 cm, celkové rozměry s rámem 34 x 27 cm, paspartováno, rámováno a zaskleno, stav viz foto, nepatrně poškozeno.

19.11.2022 17:00

Alojz Klimo (1922 - 2000)

Alojz Klimo (1922 - 2000)

Alojz Klimo (1922 - 2000)

Alojz Klimo (1922 - 2000)

Alojz Klimo (1922 - 2000)