Krajina s mokřadem, olej na malířské lepence, signováno vpravo dole Panuška, rozměry malby 45 x 60,5 cm, celkové rozměry s rámem 56,5 x 71,5 cm, stav viz foto, mírně poškozeno.

19.11.2022 17:00

Jaroslav Panuška (1872 - 1958)