Pocta Leonardovi - PF 1968, rok 1968, signováno a datováno zezadu Kolář 68, rozměry ve výřezu pasparty 8,5 x 5 cm, celkové rozměry s rámem 18,5 x 13 cm, paspartováno, rámováno a zaskleno, stav viz foto.

19.11.2022 17:00

Jiří Kolář (1914 - 2002)

Jiří Kolář (1914 - 2002)

Jiří Kolář (1914 - 2002)

Jiří Kolář (1914 - 2002)

Jiří Kolář (1914 - 2002)