Cesta úvozem, rok 1929, olej na plátně, signováno a datováno vlevo dole Jos. Štolovský 29, na zadní straně pozůstalostní razítko autora, rozměry malby 50,5 x 66,5 cm, celkové rozměry s rámem 60 x 75,5 cm, stav viz foto, velmi dobrý původní stav, nepatrně poškozeno.

19.11.2022 17:00

Josef Štolovský (1879 - 1936)

Josef Štolovský (1879 - 1936)

Josef Štolovský (1879 - 1936)

Josef Štolovský (1879 - 1936)

Josef Štolovský (1879 - 1936)

Josef Štolovský (1879 - 1936)